اثر فیلمساز گیلانی، نامزد دریافت جایزه جشنواره ای در کالیفرنیا

نوشته شده توسط  تیر 16, 1398

فیلم کوتاه داستانی تایفون به کارگردانی مصطفی اکبری منجیلی در ششمین حضور بین‌المللی خود، نامزد دریافت جایزه در جشنواره کوئین پالم کالیفرنیا شد.

رشت خبر : گزارش روز یکشنبه روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان به ایرنا حاکیست، فیلم کوتاه یادشده که به تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان رودبار تولید شده و پیش از این جایزه بهترین فیلم داستانی جشنواره بین‌المللی milestone worldwide ایتالیا را کسب کرده بود، در فستیوال کوئین پالم کالیفرنیای آمریکا نامزد بهترین فیلمنامه شده است.

جشنواره کوئین پالم کالیفرنیا یکی از رویدادهای جنبی جشنواره پالم اسپرینگز کالیفرنیاست که به صورت ماهانه برگزار می‌شود و مأموریت این جشنواره کشف استعدادهای متنوع و ترویج آثار فیلمسازان جدید است.

برندگان این جشنواره علاوه بر دریافت لاورل و گواهینامه، شانس دریافت جوایز طلا، نقره، برنز و دیپلم افتخار جشنواره در بخش‌های مختلف را خواهند داشت و فیلم‌های برتر در هر دسته به صورت خودکار به جشنواره پالم اسپینگز کالیفرنیا راه خواهد یافت.

مصطفی اکبری منجیلی کارشناس دوره فیلمسازی و از مدرسان و فیلمسازان انجمن سینمای جوانان رودبار که بصورت حرفه ای به صدابرداری مشغول است ، صدا بردار ٥ فیلم كوتاه داستانی ومستند راه یافته به بخش مسابقه سی وپنجمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران است.

اکبری منجیلی صدابرداری فیلمهای داستانیچشم آبی به کارگردانی امین ثابتی ، کاور به کارگردانی وحید الوندی فر ، استادیوم به کارگردانی کیوان فهیمی ، بذار یه امشب بگذره به کارگردانی حامد قاسمی و فیلم مستند فرزند به کارگردانی رضا فخاری را بر عهده داشته که در سی و پنجمین جشنواره فیلم کوتاه تهران حضور دارند.

اکبری کارشناسی کارگردانی سینما را از دانشگاه هنر تهران دریافت کرده و هم اکنون در مقطع کارشناسی ارشددر دانشگاه صدا وسیما مشغول تحصیل است. وی که از سال ٩٠ وارد انجمن سینمای جوان شده و تا کنون ٦ فیلم کوتاه تولید نموده در دوره فیلمسازی ٩٦- ٩٧ دفتر رودبار علاوه بر کارشناسی دوره تدریس دروس کارگردانی و صدابرداری این دوره را نیز برعهده داشته است و هم اکنون نیز مشغول ساخت فیلم کوتاه تا آخرشب به تهیه کنندگی دفتر رودبار است.

برای ارسال نظر وارد سایت شوید
  1. پربیننده ترین