حضور فیلمساز لاهیجانی در نشست‌های‌ تخصصی جشنواره فیلم کوتاه تهران

نوشته شده توسط  آبان 20, 1398

فیلمساز لاهیجانی در نشست‌های‌ تخصصی سی و ششمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران با موضوع بازاریابی فیلم شرکت می کند.

رشت خبر : گزارش روابط عمومی انجمن سینما جوان لاهیجان حاکیست، آرمان فیاض فیلمساز لاهیجانی و کارگردان فیلم کوتاه موفق مانیکور در نشست تخصصی سی و ششمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران به همراه محمد بخشی ، طوفان نهان قدرتی و محمد اطبایی با موضوعات فیلم ساز ، پخش کننده و راه حل استراتژیک  که با دبیری محمد اطبایی برگزار می شود شرکت می کند.

براساس این گزارش این نشست آخرین نشست از پنج نشست تخصصی این جشنواره با موضوع بازازیابی فیلم است که قرار است بیست و سوم آبان ماه در پردیس سینمایی ملت در تهران برگزار شود که در هر روز از این رویداد سینمایی، نشست‌های تخصصی متنوع این جشنواره تحت عنوان ۳۶-۲۰ با حضوراستادان سرشناس آن حوزه طراحی و برگزار خواهدشد.

سی‌وششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران ۱۸ تا ۲۴ آبان‌ماه جاری  در پردیس سینماگالری ملت تهران در حال  برگزاری است  که  آرمان فیاض به عنوان مدیر فیلمبرداری  در چهار فیلم کوتاه بخش مسابقه این جشنواره فیلم کوتاه داستانی دابُر ساخته سعید نجاتی ، فیلم کوتاه داستانی ضد ضربه ساخته عادل تبریزی ، فیلم کوتاه داستانی شوفر  ساخته رضا نجاتی و فیلم کوتاه داستانی زوزه مرد ساخته رضا گمینی حضور دارد.

آرمان فیاض لاهیجی امسال در سی و ششمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران از اعضای هیات انتخاب فیلم های بخش بین الملل جشنواره بود. وی  کارشناسی ارشد سینما از دانشگاه سوره است  ، مدیریت فیلمبرداری بیش از یکصد فیلم کوتاه ، بلند و مستند از جمله فیلم های کوتاه چله، تاسیان، اول پاییز و فیلم بلند حمید هما ، کارد و کلوچه و همچنین ساخت پنج فیلم کوتاه هنگام سال ٨٥ ، آهنگی که با تو شنیدم سال ٨٦ ، شکوفه های سپید زیر نور ماه میرقصند سال ٨٧ ، چای سال ٨٨ و مانیکور در سال ۹۶ را  در کارنامه فیلمسازی  خود دارد.

سینما جوان لاهیجان یکی از تشکلات هنری فعال   گیلان است که بیش از ۳۰سال است که آموزش فیلمسازی و عکاسی در شرق استان را دارد.

برای ارسال نظر وارد سایت شوید
  1. پربیننده ترین