گیلان میزبان مسابقات مچ اندازی قهرمانی بانوان کشور شد

نوشته شده توسط  مرداد 09, 1398

سومین دوره رقابت های مچ اندازی قهرمانی بانوان کشور  از روز دهم مرداد در سالن جهان پهلوان محمود نامجو مجموعه ورزشی یادگار امام رشت آغاز می شود.

رشت خبر : رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان گیلان روز چهارشنبه گفت: در  این دوره از رقابت ها ، زبده ترین بانوان ورزشکار رشته مچ اندازی  استان های مختلف کشور  به مدت دو روز با هم به رقابت می پردازند .

دانیال خاتمی فر اظهار داشت :  سومین دوره رقابت های مچ اندازی قهرمانی بانوان کشور به صورت مجزا در هر دو بخش راست دستان و چپ دستان برگزار می شود که مسابقات راست دستان روز پنجشنبه دهم مرداد ماه در سالن نامجو رشت آغاز خواهد  شد.

وی ادامه داد: پس از پایان رقابت های مچ اندازی در بخش راست دستان ، رقابت های چپ دستان روز جمعه 11 مرداد ماه با حضور زبده ترین بانوان این بخش در سالن نامجو مجموعه ورزشی یادگار امام رشت آغاز خواهد شد تا در نهایت نفرات برتر هر دو بخش راست دست و چپ دست معرفی شوند.

رئیس هیات بدنسازی و پرروش اندام گیلان از آمادگی این استان برای میزبانی از سومین دوره این رقابت ها خبر داد و بیان کرد: خوشبختانه تمامی موارد برای انجام و میزبانی شایسته از سومین دوره رقابت های مچ اندازی قهرمانی بانوان کشور مهیاست و امیدواریم که این مسابقات در حد مطلوب و همچنین در سطح فنی بالایی به میزبانی گیلان در رشت برگزار شود.

برای ارسال نظر وارد سایت شوید
  1. پربیننده ترین