رایکا بابل-داماش گیلان؛مصاف تازه وارد های لیگ یک/ سپیدرود رشت-مس رفسنجان؛مصاف نظرمحمدی و ربیعی به یاد دیدار خاطره انگیز

نوشته شده توسط  مرداد 26, 1398

پس از ماه ها تعطیلی لیگ یک بالاخره این رقابت ها از روز شنبه استارت می‌خورد تا تب و تاب فوتبال ایران با آغاز لیگ دسته یک آغاز شود.

رشت خبر : تیم های فوتبال رایکای بابل و داماش گیلان دو تیم تازه وارد لیگ دسته یک که هر دوتیم با خرید امتیاز وارد این مسابقات شدند در هفته نخست به مصاف یکدیگر می‌روند.

رایکای بابل تیم تازه وارد لیگ دسته یک که با خرید امتیاز خونه به خونه بابل وارد مسابقات شده است،مهران نجفی را روی نیمکت خود به عنوان سرمربی دارد و با جذب بازیکنان بومی در این فصل قصد دارد با حمایت هواداران پر شور خود در بابل خاطرات خوب خونه به خونه را تکرار کند که البته کار سختی را در پیش دارد.

داماش گیلان تیمی که تا مرز صعود به لیگ دسته یک پیشرفت اما در گام آخر با شکست بحث برانگیز مقابل نیروی زمینی تهران از حضور مستقیم در این رقابت ها جا ماند تا آرزوی حضور داماش در لیگ دسته یک برای هواداران این تیم بر باد برود،اما مالک داماش به قول خود عمل کرد و با خرید امتیاز تیم کارون اروند خرمشهر در روزهای پایانی حضور این تیم را در لیگ دسته یک قطعی کرد،داماش گیلان با کادر فنی جوان فصل قبل خود در رقابت های لیگ دسته یک حاضر می‌شود و شاکله‌ی اصلی تیم خود را هم حفظ کرده است و تنها با جذب چند بازیکن باتجربه سعی بر تکرار خاطرات گذشته خود دارد.

دیدار تیم های رایکای بابل و داماش گیلان ساعت ۱۷:۳۰ روز شنبه در ورزشگاه هفت تیتر بابل برگزار خواهد شد.

همچنین تیم های فوتبال سپیدرود رشت و مس رفسنجان در هفته نخست این دیدار ها در رشت به مصاف یکدیگر می‌روند تا از تیم های خود برای این فصل رونمایی کنند.

تیم سپیدرود رشت در این فصل از رقابت ها با سرمربی گری علی نظر محمدی در این رقابت ها حاضر خواهد شد تا شاید بازهم خاطرات خوش صعود برای این تیم رقم بخورد،تیم پر هوادار سپیدرود رشت این روزها اما همچنان مثل سالهای گذشته اسیر مشکلات مالکیتی و مالی سختی است و هواداران این تیم امیدوار هستند سایه این مشکلات از سر سپیدرود برداشته شود تا همچنان به این تیم قدیمی امیدوار باشند.

مس رفسنجان هم که در ابتدای راه کار خود را با میشو آغاز کرده بود اما قبل از شروع این فصل رفتنی شد تا محمد ربیعی جایگزین او شود،نارنجی پوشان شهر رفسنجان که در این سالها همیشه عملکرد متوسطی در این رقابت ها داشته اند در این فصل امیدوارند با هزینه های زیادی که متحمل شده اند این تیم را راهی لیگ برار کنند اما راه سختی را در پیش دارند

از نکات جالب توجه این دیدار تقابل علی نظر محمدی و محمد ربیعی در این دیدار است که سالها پیش در دیداری فینال گونه نظر محمدی با شکست دادن تیم ربیعی راهی لیگ یک شد.

دیدار دو تیم روز شنبه ساعت ۱۸:۳۰ در استادیوم سردار جنگل شهر رشت برگزار می‌شود.

برای ارسال نظر وارد سایت شوید
  1. پربیننده ترین