درخشش نوجوان گیلانی در مسابقات شنا/ وقتی محدودیت ها مانع از بروز استعدادها نمی شود

نوشته شده توسط  شهریور 16, 1398

گیلان در سالهای نه چندان دور همواره مهد قهرمانان در رشته های آبی علی الخصوص شنا بوده لیکن در سالهای اخیر مشکلاتی همچون فقدان منابع و عدم حمایت های لازم باعث گردیده که ورزش شنا روزهای کم فروغی را در گیلان پشت سر می نهد.

رشت خبر : اما در این بین همیشه استثنا وجود دارد و هستند ظرفیت هایی در این شهر که در عین محدودیت ها با تلاش خود برای رشت افتخار می آفرینند.

کارن حسین خواه نوجوان گیلانی یکی از این نخبگان ورزشی محسوب می گردد که در مسابقات استعدادهای برتر شنا در شهریور سال ۹۸ در شهرستان کرمانشاه با حداقل امکانات و تلاش و تمرینات سخت خود موفق به کسب رتبه پنجم کشور شد و با توجه به امکانات و شرایط موجود در نوع خود شگفتی آفرید.

امید میرود مدیران ورزشی استان با نگاهی جامع به ورزش هایی این‌ چنینی و ظرفیت های موجود در آنها برنامه ریزی مناسبی برای حمایت از سرمایه هایی همچون کارن حسین خواه انجام دهند.

در این بین باید با تکریم جایگاه مربیانی همچون اصغر بی بک آبادی، شهاب واحد و نوید نیک بین استعدادیابی را در اولویت ورزش هایی همچون شنا قرار داد تا بتوان برای آینده این قبیل ورزش ها چشم انداز روشنی ترسیم کرد

برای ارسال نظر وارد سایت شوید
  1. پربیننده ترین