میزبانی داماش از مس کرمان در رشت/ احمدزاده، سرمربی ملوان شد

نوشته شده توسط  شهریور 20, 1398

در ادامه مسابقات فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور ، تیم داماش گیلان در ورزشگاه سردارجنگل رشت میزبان مس کرمان است.

رشت خبر : مدیر رسانه ای تیم فوتبال داماش روز چهارشنبه در مصاحبه اظهار داشت: این دو تیم یکشنبه هفته آینده ۲۴ شهریورماه در هفته پنجم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول کشور جام آزادگان ، در ورزشگاه سردارجنگل رشت به مصاف هم می روند.

میثم محبوب افزود: به طور حتم این دیدار برای هر دو تیم از اهمیت ویژه ای برخوردار است چون داماش با پیروزی در این بازی روند رو به رشد خود را ادامه خواهد داد و تیم مس کرمان نیز با پیروزی در این دیدار، به تیم های صدر جدولی نزدیک می شود.

وی ادامه داد: به همین دلیل باید شاهد یک بازی زیبا از طرف هر دو تیم باشیم و به طور حتم داماش نیز به دلیل میزبانی با ترکیب هجومی رو در روی تیم مس کرمان قرار خواهد گرفت و مقابل این تیم فقط به پیروزی و کسب هر سه امتیاز فکر می کنیم.

وی بیان کرد: خوشبختانه تیم داماش به دلیل  پیروزی پرگل در جام حذفی و همچنین برتری در بازی قبلی لیگ دسته اول، شرایط مناسبی دارد و با روحیه خوب رو در روی تیم مس کرمان قرار خواهد گرفت.

محبوب اضافه کرد: امیدواریم طرفداران داماش نیز همانند گذشته با حضور گسترده در ورزشگاه ، از تیم خود حمایت کنند تا داماشی ها با اتکا به حمایت آنان، برابر تیم مس کرمان پیروز شوند و سه امتیاز این بازی خانگی را کسب کنند.

تا پایان هفته چهارم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول کشور جام آزادگان که با حضور ۱۸ تیم در حال برگزاری است، داماش با کسب هشت امتیاز در مکان ششم و مس کرمان با کسب چهار امتیاز در مکان دوازدهم حدول رده بندی قرار دارند.

همچنین سرمربی پیشین تیم ملوان امروز بار دیگر به صورت رسمی هدایت انزلی‌چی‌ها را به عهده گرفت.

باشگاه ملوان بندر انزلی بعد از تغییر مالکیت، و حضور پژمان نوری و مازیار زارع در راس مدیریت ملوان، به دنبال سرمربی جدید رفت و خبرها حاکی از احتمال حضور محمد احمدزاده روی نیمکت این تیم بود. احمدزاده امروز به صورت رسمی قرارداد خود را با انزلی‌چی‌ها امضا کرد تا بار دیگر روی نیمکت تیم پرهوادار شمال کشور بنشیند.

برای ارسال نظر وارد سایت شوید
  1. پربیننده ترین