اخبار فوتبال گیلان; پالس‌های مثبت برای داماش گیلان؛ تیمی برای صعود!/ شیری به فومن نیامده رفت

نوشته شده توسط  شهریور 23, 1398

داماش گیلان گرچه در آخرین روزها مجوز حضور در رقابت های لیگ یک را کسب کرد اما نتایج بسیار دلچسبی گرفته است.

رشت خبر : داماش گیلان در هفته چهارم برابر آرمان گهر سیرجان به برتری رسید و ضمن به دست آوردن سه امتیاز ارزشمند این دیدار، توانست روند مثبت هفته های اخیر خود را استمرار بخشد.

داماش با برد در این دیدار توانست دومین برد فصل خود را به دست آورده و آمار نباختن خود را به چهار هفته برساند؛ تیفوسی ها در سه دیدار قبل نیز به دو تساوی و یک پیروزی رسیده بودند و تاکنون هیچ تیمی موفق به شکست آن ها نشده است.

آبی های رشت همچنین توانستند با کلین شیت برابر آرمان گهر، دومین کلین شیت خانگی و مجموعا سومین کلین شیت خود در فصل جاری را به ثبت برسانند که آمار سه کلین شیت در چهار بازی را می توان آماری فوق العاده برای شاگردان سیامک فراهانی دانست، ضمن این که آن ها با تنها یک گل خورده در چهار بازی، عملکرد دفاعی فوق العاده ای را رقم زده اند.

گفتنی است، داماش در هر دو دیدار خانگی خود به برد دست یافته و آمار 100 درصد پیروزی در بازی های خانگی را تا بدین جا به ثبت رسانده است.

همچنین در فومن بعد از کش و قوس های فراوان و اتفاقات فراوانی که برای تیم شهرداری فومن جهت شرکت در مسابقات افتاد این تیم اقدام به ثبت قرارداد چهارده بازیکن جوانان کرد.

 پس از این اتقاق مهدی شیری سرمربی این تیم نیز نیامده رفتنی شد.

با وجود این مشکلات بد و اسفناک سبز پوشان فومنی به دلیل مشکلات مالکیتی نتوانستند بازیکنان بزرگسال جذب کنند و شهرداری فومن برای فرار از سقوط به لیگ سه مجبور به ثبت قرارداد با بازیکنان تیم جوانان خود شده است و باید با تیم جوانان خودش پا به مسابقات لیگ دست دو بگزارد، اتفاقی شیرین برای جوانان فومنی که بعد از سال ها کم توجهی مسئولین و کمبود امکانات فرصت نشان دادن خود و عرض اندام در رقابت های لیگ دسته دوم را به دست آورده اند.

اسامی بازیکنانی که با تیم شهرداری فومن قرارداد بستند به شرح ذیل می‌باشد :

وحید لری_مجتبی احمدی_حمیدرضا رازی_راستین خرم دل_محمدجواد عمویی_امیرحسین برگبیدی_فرزین جهانی_مجتبی یاری نژاد_سید مهدی سید کرمی_محمدرضا فهیمی_محمدرضا حبیبی_امیرحسین دستخط_میعاد خوشبین_امیرحسین روشن_محمد اخوان_حسام موسی زاده_جواد آبشنگ_مهدی سالارپناه

تیم شهرداری فومن نماینده استان‌گیلان در لیگ دسته دوم است.

برای ارسال نظر وارد سایت شوید
  1. پربیننده ترین