بعد از دو باخت متوالی،نظر‌محمدی از سپیدرود برکنار شد/ سرمربی سپیدرود رشت برکنار شد

نوشته شده توسط  آبان 25, 1398

در پی چند شکست متوالی سپیدرود رشت در رقابت های لیگ دسته اول کشور و همچنین شکست روز گذشته این تیم در دربی رشت برابر داماش ، باشگاه سپیدرود رشت پایان همکاری خود را با سرمربی این تیم اعلام کرد.

رشت خبر : به نقل از وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – مدیریت باشگاه سپیدرود رشت در ارتباط با پایان همکاری این باشگاه با سرمربی خود اطلاعیه ای به شرح زیر صادر کرد:

” ضمن تبریک میلاد مسعود پیامبر اکرم (ص) و فرخنده زاد روز امام جعفر صادق (ع) مدیریت باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود رشت ضمن تقدیر از زحمات غیر قابل انکار آقای علی نظرمحمدی در شکل گیری و آماده سازی سپیدرود در فصل جاری و آرزوی موفقیت برای ایشان در تمامی مراحل زندگی پایان همکاری ایشان را در تیم بزرگسالان سپیدرود رشت اعلام می دارد.

مدیریت باشگاه سپیدرود به زودی در ارتباط با سرمربی آینده این باشگاه تصمیم گیری و اطلاع رسانی خواهد کرد.

سپید رود در دوبازی اخیر مقابل داماش و ملوان که برای این تیم بازی حیثیتی به حساب می‌آید نتیجه را واگذار کرد.

مسئول روابط عمومی باشگاه سپیدرود در این خصوص اظهار داشت: با تصمیم مدیریت باشگاه ، پایان همکاری خود را با علی نظرمحمدی سرمربی این تیم اعلام می کنیم.

رادنی دیدار افزود: البته مدیریت باشگاه از زحمات غیر قابل انکار علی نظرمحمدی در شکل گیری و آماده سازی سپیدرود در فصل جاری تقدیر می کند اما امیدواریم که با این تغییر، به تیم شوک مثبتی وارد شود و سپیدرود بتواند نتایج خوبی را در ادامه رقابت های لیگ دسته اول کسب کند.

وی بیان کرد: همچنین از سوی مدیریت باشگاه سپیدرود رشت به زودی در ارتباط با سرمربی آینده این باشگاه تصمیم گیری و اطلاع رسانی خواهد شد .

تیم های فوتبال داماش و سپیدرود رشت عصر دیروز (جمعه) در هفته سیزدهم رقابت ها فوتبال لیگ دسته اول کشور در دربی رشت در ورزشگاه سردارجنگل به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم داماش با نتیجه دو بر یک سپیدرود را شکست داد.

تیم فوتبال سپیدود رشت که تا پایان هفته سیزدهم رقابت های لیگ دسته اول کشور با ۱۵ امتیاز در مکان دوازدهم جدول ۱۸ تیمی این مسابقات قرار دارد، در سه هفته اخیر برابر تیم های ملوان بندرانزلی ، گل ریحان البرز و داماش متحمل شکست شد.

برای ارسال نظر وارد سایت شوید
  1. پربیننده ترین