تعیین تکلیف مالکیت تیم سپیدرود تا هفته آینده مطلب ویژه

نوشته شده توسط  مهر 23, 1399

فرماندار رشت با تاکید بر لزوم پرهیز از اتخاذ تصمیمات شتاب زده و تکرار تجربیات تلخ گذشته در خصوص تیم سپیدرود، ابراز امیدواری کرد: با رایزنی‌های انجام شده و حمایت استاندار گیلان و نمایندگان شهرستان، تعیین تکلیف مالکیت و مدیریت تیم سپیدرود تا هفته آینده انجام شود.

علی فتح‌اللهی در نشست با جمعی از هواداران تیم سپیدرود با بیان اینکه تیم ریشه‌دار، تاریخی و مردمی سپیدرود به عنوان افتخاری برای کل استان محسوب می‌شود، اظهار کرد: این که هواداران این تیم علی رغم همه گرفتاری‌ها و سختی‌های زندگی روزانه، همچنان دغدغه اول‌شان تیم شهر و استان‌شان است، بسیار مقدس و قابل احترام است.

‌وی با تاکید بر اینکه ایجاد شور و نشاط اجتماعی در جامعه یکی از اهداف اصلی فرمانداری محسوب می‌شود، افزود: در این میان ورزش و به طور ویژه ورزش فوتبال نقش به سزایی را ایفا می‌کنند و شاهد هستیم با برد یک تیم فوتبال، هزاران نفر برای روزها شاد و پرنشاط خواهند بود.

فرماندار رشت ادامه داد: در قبال نگرانی‌های طرفداران فوتبال، خودمان را مسئول می‌دانیم و وظیفه ما است که علی رغم همه سختی‌های موجود، در راستای رفع مشکلات تیم‌های پرطرفدار شهر رشت گام برداریم.

فتح‌اللهی با بیان اینکه اگر با طرفداران و مردم صادق باشیم، به طور یقین حرف ما را خواهند پذیرفت، تصریح کرد: اگر صداقت نباشد اعتماد اجتماعی در جامعه از بین می‌رود و هیچ ثباتی در تصمیم‌گیری‌ها و مدیریت وجود نخواهد داشت.

وی با اشاره به اهمیت وجود ثبات مدیریتی و ساختار مدیریتی مناسب در ارتقاء و موفقیت تیم‌های ورزشی، گفت: در همین راستا باید با پرهیز از اشتباهات گذشته و اتخاذ تصمیمات شتاب زده، به دنبال بهره گیری از همه نظرات و خرد جمعی جهت اتخاذ بهترین تصمیم برای تیم سپیدرود باشیم و از همین رو نشست‌های مختلف در جهت رفع مشکلات تیم سپیدرود برگزار می‌شود.

فرماندار رشت با تقدیر از حمایت‌ها و پیگیری‌های استاندار گیلان و نمایندگان شهرستان رشت در راستای رفع مشکلات تیم سپیدرود، ابراز امیدواری کرد: با رایزنی‌های انجام شده تا هفته بعد، خبرهای خوشی در خصوص تیم سپیدورد در راه باشد.

فتح‌اللهی با اشاره به برخی سوء مدیریت‌ها در عرصه فوتبال شهرستان رشت، تاکید کرد: اجازه نمی‌دهیم برخی از افراد با بی خردی و سوء مدیریت خویش، با احساسات پاک هواداران بازی کنند و باید شرایطی فراهم شود که افرادی سالم و فوتبالی جهت مدیریت این تیم فعالیت کنند.

برای ارسال نظر وارد سایت شوید
  1. پربیننده ترین