بهبود زیرساخت های بهداشت و درمان گیلان

نوشته شده توسط  مرداد 08, 1398

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان، در نشست مشترک با اعضای شورای بهداشت و درمان نیروی‌های مسلح گیلان، بهبود زیرساخت‌های بهداشت و درمان استان را در گرو همدلی، تفکر بسیجی و عزم جهادی دانست.

رشت خبر : ارسلان سالاری رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، گفت: وجود زیرساخت‌های قدیمی و فرسوده، وجود اورژانس‌های با قدمت بالای ۵۰ سال، پراکندگی در واحد‌های درمانی و اداری و همچنین عدم وجود بیمارستان جنرال و کلینیک ویژه در استان، دانشگاه را با مسایلی رو به رو کرده که برای رفع آن نیاز به عزم جدی وجود دارد.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان، خاطر نشان کرد: در عین حال که برطرف کردن مسایل اورژانسی در الویت دانشگاه است، مدیران باید به بهبود زیرساخت‌های نرم افزاری و فرایند‌های نهادینه شده در دانشگاه توجه داشته باشند.

وی افزود: امروز بیش از هر زمان دیگری نیازمند همدلی، گذشت، عزم جهادی و تفکر بسیجی برای بهبود روند ارایه خدمات هستیم و تمام تلاش‌ها باید در جهتی باشد که بار مشکلات را از دوش مردم کم کند.

این مقام مسِِِوول در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این مطلب که باید با رفع مسایل پیش رو موجبات رضایت خداوند و مردم را فراهم کرد، تصریح کرد: مسوولان و دلسوزان باید برای جبران عقب افتادگی‌های گذشته اهتمام داشته باشند، با گذشت زمان، عدم توجه به این مساله قابل جبران نخواهد بود.

برای ارسال نظر وارد سایت شوید
  1. پربیننده ترین