معاون ارشاد اسلامی گیلان خبر داد: برگزاری اجلاس کارآفرینی ملی مد و لباس در گیلان

نوشته شده توسط  مرداد 09, 1398

معاون ارشاد اسلامی گیلان، از برگزاری اجلاس کارآفرینی ملی در حوزه تخصصی مد و لباس خبر داد و اظهار کرد: این اجلاس در راستای منویات مقام معظم رهبری با رویکرد رونق تولید شهریورماه امسال در گیلان برگزار می شود.

رشت خبر : امیر مصباح، از برگزاری اجلاس کارآفرینی ملی در حوزه تخصصی مد و لباس خبر داد و اظهار کرد: این اجلاس در راستای منویات مقام معظم رهبری با رویکرد رونق تولید در گیلان برگزار می شود.

وی با بیان اینکه اجلاس مذکور در قالب گردهمایی چهره های ماندگار عرصه مدیریت و صنعت مد در سال 98 برگزار می شود، تصریح کرد: نقش صنعت مد و پوشاک در توسعه پایدار، مدیریت راهبردی اشتغال و شناخت راهکارهای موثر اشتغال جهت تحقق اقتصاد مقاومتی از جمله محورهای اجلاش کارآفرینی مد و لباس است.

معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، آموزش رفتارهای مطلوب جهت ارتقای سطح رضایتمندی مشتریان، کارآفرینی و عملکرد کارآفرین جهت آموزش و ترویج، ارزیابی و کارشناسی و آشنایی با راهکارهای افزایش فروش و متقاعدسازی مشتری را از دیگر محورها دانست و تصریح کرد: اجلاس مذکور با هدف تعامل و آشنایی شرکت های فعال، برندهای ملی و کارخانه داران در حوزه مد و لباس با طراحان و مزون داران برگزار خواهد شد.

مصباح با اشاره به سابقه گیلان در برگزاری نمایشگاه های مد و لباس ایرانی – اسلامی، خاطرنشان کرد: اجلاس کارآفرینی ملی در حوزه تخصصی مد و لباس 23 شهریورماه امسال در تالار مرکزی رشت برگزار خواهد شد.

برای ارسال نظر وارد سایت شوید
  1. پربیننده ترین