رییس شورای اصلاح طلبان گیلان: سردار سلیمانی اندیشه ای برخواسته و متعلق به آحاد جامعه مطلب ویژه

نوشته شده توسط  دی 19, 1398

رشت خبر؛ سردار شهید سلیمانی مردمدار و وفادار به میهن بود

 

شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی همانند و شاید بیش از دوران زندگی پرافتخار ایشان تاثیرگذار خواهد بود بارها شاهد این موضوع بوده و هستیم که رهبر معظم انقلاب از  تدبیر سردار شهید درباره سیاست سخن گفتند و ایشان را فرمانده ای جنگاور که در دوران جنگ نیز حدود شرعی را رعایت می کردند نام بردند و یقینا سیره اخلاقی و دیدگاه سیاسی ایشان می تواند برای همگان الگویی مناسب باشد.

 

سردار شهید سلیمانی مردمدار، وفادار به میهن و مستضعفین کشور و منطقه بود و تمامی این ویژگی ها وی را به چهره ای کاریزماتیک و تاثیرگذار در کشور، منطقه و جهان تبدیل کرده که این امر خود گویای جایگاه و تاثیر التزام به اخلاق اسلامی در جهان امروز میباشد.

 

بی شک سردار شهید قاسم سلیمانی از قوی ترین مردان نظامی در حوزه خاورمیانه و جهان بودند تدابیر، راهبرد و استراتژی این شخصیت تاثیرگذار دهه ها نابود کننده نقشه های شوم و نامشروع آمریکا در خاورمیانه بود و در این راستا نابودی  داعش که با علم و اخلاص و تجربه این بزرگ مرد رقم خورد را میتوان به عنوان یک شاخص معرفی کرد.

 

به طور مثال نظام سلطه دهه هاست در تلاش است با فقیر کردن مردم فلسطین به مرور زمان آن ها را از ادامه دفاع منصرف کند اما تدابیر حاج قاسم همچون سدی در برابر این توطئه ها نقشه های آنان را بی نتیجه گذاشت.

 

شهید سلیمانی بابت شهادت نگرانی نداشت و در تختخواب مُردن را برای خودش ننگ می دانست. دشمنان انقلاب شهید باکری ها ، شهید همت ها و دیگر شهیدان گرانقدر را با توطئه ها و کینه ورزی هایشان از ما گرفتند لیکن یقین بدانند امروز نیز با شهادت سردار قاسم سلیمانی راه ایشان مستدام تر از همیشه ادامه دارد و نمی توانند با ارتکاب به این جنایات در ادامه مسیر انقلاب تعللی ایجاد کنند چرا که سلیمانی اندیشه و تفکری متعلق و برخواسته از آحاد مردم است و نباید و نمیتوان این شخصیت را منحصر به گروه و یا جریان خاصی کرد.

برای ارسال نظر وارد سایت شوید
  1. پربیننده ترین