درخواست دکتر رمضانپور از فرماندار رشت مبنی بر برگزاری جلسه فوق العاده شورای شهر جهت انتخاب شهردار

نوشته شده توسط  مهر 23, 1397

جناب آقای مومنی زاده 
فرماندارمحترم شهرستان رشت
باسلام وخداقوت

حتما موضوع آبستراکسیون روزدوشنبه هفته گذشته هیئت رئیسه وتعدادی ازاعضای محترم شورای شهررشت راکه در خلال جلسه انتخاب شهردار رشت صورت گرفت را (دستوراصلی جلسه)شنیده اید.

از طرفی جلسه هیئت رئیسه روز شنبه را تعمدا با دلایل عرض می نمایم تشکیل ندادند تا جلسه امروز دوشنبه مورخه۹۷/۷/۲۳ را باتوجه به نطق آقای رئیس شورا تشکیل ندهند!؟

ازسوی دیگرحسب آئین نامه برای تشکیل جلسه فوق العاده می بایست فرماندار محترم دستور برگزاری زمان و موضوع نشست شورا را اعلام کند.با پیگیری های بعمل آمده آقای علوی رئیس منتصب از نوشتن نامه به فرمانداری طفره رفته که امروز ساعت ۱۳/۳۰ دقیقه خلاصه نامه ای برای فرمانداری نگاشته و متاسفانه درخواست جلسه برای روزدوشنبه آینده یعنی تاریخ۹۷/۷/۳۰ داشته است.
این شکل از درخواست با توجه به اینکه دوشنبه آینده طبق قانون جلسه عادی خواهد بود و نیازی به مجوز ندارد دقیقا نشانگر چیست!!؟
بله این طیف با توجه به آبستراکسیون قبلی این روش رادرپیش گرفته تازمان بخرد برای....
آقای فرماندار:
اجازه ندهید طیفی مشخص مجموعه فرمانداری را هم دستخوش بازیهای سیاسی خودشان قراربدهند، شما بهتر می دانید جمعی از اعضای شورای شهر عازم کربلای معلی هستند و تشرف به این سفر و زمان اقامت آنها در ایام اربعین لااقل سه هفته به طول می انجامد و شهر رشت همچنان باید بدون شهردار بماند لذا با عنایت به توصیه و تاکید نماینده محترم ولی فقیه گیلان و درخواست اکثریت اعضای محترم شورای شهر رشت دستور فرمائید تا پایان هفته جاری نسبت به تشکیل جلسه فوق العاده برای انتخاب شهرداررشت اقدام گردد.


با احترام
احمدرمضانپورنرگسی
نماینده اکثریت شورای اسلامی شهر رشت

برای ارسال نظر وارد سایت شوید
  1. پربیننده ترین