احمد رمضانپور: ممیزی املاک راهکاری اجرایی برای ایجاد درآمد/ ایجاد کدهای درآمدی جدید در دستور کار قرار گیرد

نوشته شده توسط  مهر 04, 1398

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت احمد رمضانپور نرگسی عضو شورای شهر رشت در یکصد و نهمین جلسه علنی شورا با گرامیداشت فرارسیدن هفته دفاع مقدس اظهار داشت: بسیاری از رزمندگان جوان آن روزها امروز در بستر بیماری هستند. این هفته گرامیداشت همین رزمندگان و شهدایی است که جان خود را نثار خاک کشورمان کرده اند و باید از آنها و خانواده های ایثارگرشان تقدیر شود.

رشت خبر : وی در خصوص لایحه جابجایی ردیف بودجه، اظهار داشت: این اتفاق خبری خوش نیست زیرا معمولاً اصلاحیه بودجه یک ماه تا پایان سال انجام می شود و انتظار ما این است که شهردار درآمد شهرداری را افزایش دهد.

عضو شورای شهر رشت با بیان اینکه به شهردار رشت بابت وضعیت درآمدی و عدم ایجاد درآمد پایدار برای شهرداری رشت تذکر می‌دهم، افزود: بخش عمده ای از منابع مالی شهرداری امروز در ید عده معدودی قرار دارد و شهرداری برای وصول این مطالبات باید اقدامی اساسی انجام دهد.

وی افزود: بارها تاکید شده است با توجه به شرایط اقتصادی نامطلوب، حجم بدهی ها و رکود و سکون پروژه های عمرانی شهرداری رشت باید به فکر ایجاد کدهای درآمدی نوین باشد.
شهرداری می تواند با بازدید از سایر استان ها و شهرهایی که در راستای ایجاد درآمدهای پایدار موفق بودند راهکارهای نوین ایجاد درآمد را اتخاذ و اجرا کنند.ممیزی املاک راهکاری اجرایی برای ارتقای سطح درآمد شهرداری میباشد که متاسفانه مورد توجه قرار نگرفته است.

عضو شورای شهر رشت ابراز داشت: از همین امروز باید برای بودجه سال آینده برنامه ریزی کرد و راه های تحقق بودجه را تدوین کنیم. متاسفانه کسری بودجه در این وقت از سال جای تاسف و تامل است و نشانگر فقدان برنامه محوری مجموعه ای عریض و طویل همچون شهرداری میباشد.

برای ارسال نظر وارد سایت شوید
  1. پربیننده ترین