دکتر رمضانپور: رسیدن به آرمان مشترک اولویت شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان

نوشته شده توسط  مهر 06, 1398

دکتر رمضانپور با تقدیر از مهندس صوفی جهت حساسیت در برگزاری انتخابات شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان گیلان اظهار داشت: ما در شورای شهر رشت دو سال نسبتا بد را پشت سر گذاشتیم و به دلایل مختلف به اهداف مدنظر خود در راستای ایجاد توسعه پایدار نائل نشدیم لیکن پس از بررسی شرایط به لطف خدا و مدد دوستان اصلاح طلب شورا توانستیم از حالت اقلیت ۳ نفره به حداکثر شش نفره رسیده و در حال حاضر نیز در بسیاری از مسائل اجماع نظر ۱۱ نفره را داشته باشیم.

رشت خبر : وی افزود: امروز کار ما بسیار دشوار است چرا که از دیدگاه من انتخابات شورای سیاستگذاری در شرایطی مطلوب به سرانجام نرسید و از هم‌ اکنون میتوان اتفاقات آینده را پیش بینی کرد.
امروزه ما در کشور شاهد مدیریت هایی مختلف و سلیقه ای هستیم که خروجی آن وضعیت امروز کشور است.امروز در بسیاری از مدیریت ها ما نیازمند متناسب سازی هستیم چرا که هم انجام ضرورت ها و اولویت ها و هم شایسته سالاری امروز در اولویت کشور قرار دارد.

رییس شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان گیلان با اشاره افرادی که به نشانه اعتراض در جلسه حاضر نشده و یا جلسه را ترک کردند با مثال آقای هرمز ربانی ادامه داد: تک تک این افراد جزو سرمایه ها و دارای ظرفیت قابل توجه برای اصلاح طلبان میباشند و هنر من در این جایگاه باید ایجاد اجماع نظر و بکارگیری همه توان این جریان برای نیل به آرمان مشترک باشد.

بنده هیچ برنامه و هدف از پیش تعیین شده ای جهت نامزدی در این انتخابات را نداشتم و صرفا بنا به تکلیف بخش عمده ای از جوانان و خواص نامزد شدم.وقتی دوستان از من خواستند که برای ریاست شورا کاندیدا شوم سوگند خوردم که اگر هر کدام از دوستان پا پیش بگذارند بنده به نفع آنها انصراف داده و با تمام توان از ایشان حمایت خواهم کرد چرا که دیگر تکلیف بر من ساقط می شود.

لیکن برای من مولفه های نامزد مطرح شده برای جایگاه رییس شورای سیاستگذاری بسیار حائز اهمیت بوده و اجازه نخوام داد افرادی از این جایگاه جهت کسب نام برای خود سواستفاده کنند.

دکتر احمد رمضانپور در انتها ابراز داشت: حضور خود را در این برهه حساس تنها به دلیل تعلق خاطر به این جریان میدانم و معتقدم تحت هیچ شرایطی نباید .کار عمل را در دست داشت.

برای ارسال نظر وارد سایت شوید
  1. پربیننده ترین