دکتر رمضانپور: همدلی و هم صدایی اعضای شورای شهر دروازه رو به توسعه شهری

نوشته شده توسط  آبان 09, 1398

منتخب اول شورای شهر رشت در یکصد و دوازدهمین جلسه صحن علنی این شورا با بیان این موضوع که با اتحاد می‌توانیم در دو سال باقی‌مانده اقدامات قابل توجه ای برای توسعه رشت انجام دهیم افزود: باید از وجود فرصت های ملی همچون دکتر نوبخت نهایت استفاده را کرد و ایشان الحق در سالهای اخیر از هیچ تلاشی برای رشت فروگذار نکردند و در حال حاضر نیز تلاش می‌کنند تا در همین دولت مشکل رودخانه‌های رشت حل شود که تحقق این موضوع رویای سالیان ما را به واقعیتی شیرین بدل خواهد کرد و در جای خود اقدامی عظیم محسوب می شود.

رشت خبر : احمد رمضانپور نرگسی عضو اظهار داشت: کارهای زیربنایی خوبی در زمان آقای نصرتی صورت گرفت و در ادامه راه نیز با همدلی و اتحاد منتخبین مردم می‌توانیم کارهای زیادی انجام دهیم. وی مشکلاتی همچون زباله‌های سراوان و ساماندهی وضعیت آسفالت شهر را جزو مطالبات جدی شهروندان دانست که باید در اسرع وقت رسیدگی گردد.

عضو شورای شهر رشت در ادامه با ذکر این موضوع که بروز تنش و تشدید اختلافات در فضایی علنی و رسانه ها به هیچ وجه زیبنده پارلمان محلی شهری فرهیخته پرور همچون رشت نیست اظهار داشت: قطعاً در یک خانواده همه افراد هم نظر و با یک دیدگاه و عقیده مسایل را تحلیل نمی کنند و این تفاوت آرا در چهارچوب خود و فارغ از اعمال سلایق شخصی نشان دهنده پویایی یک مجموعه است لیکن اصل همدلی و اتحاد لازمه کار شورایی میباشد که باید به این اصل توجه داشت و پیشنهاد داد اختلافات موجود باید در جلسه‌ای خصوصی مطرح، واکاوی و حل گردد تا تبعات منفی در افکار عمومی نداشته باشد.

دکتر رمضانپور با اشاره به اینکه شهر رشت اکنون دچار بیماری شده است، اذعان داشت: رفع این بیماری نیازمند همدلی و همراهی همه اعضای شوراست.

برای ارسال نظر وارد سایت شوید
  1. پربیننده ترین