مهاجری در واکنش به تهدیدات سعید قاسمی مطرح کرد: برخی افراد که حرف‎های تهدیدآمیز علیه رئیس‌جمهور می‌زنند تعادل روحی ندارند!

نوشته شده توسط  آبان 13, 1397

مهاجری درباره اظهارات تهدیدآمیز سعید قاسمی علیه رئیس جمهوری به گفت: تهدید علیه اشخاص حقیقی و حقوقی در قوانین جزایی ایران جرم محسوب می شود اما این قبیل اظهارات برای فردی که تعادل روانی داشته باشد جرم است.

 

رشت خبر،  محمد مهاجری درباره اظهارات تهدیدآمیز سعید قاسمی علیه رئیس جمهوری به گفت: تهدید علیه اشخاص حقیقی و حقوقی در قوانین جزایی ایران جرم محسوب می شود اما این قبیل اظهارات برای فردی که تعادل روانی داشته باشد جرم است.

وی گفت: فردی که تعادل روانی ندارد حتی اگر به دادگاه فراخوانده شود به دلیل اینکه کنترلی بر رفتار خود ندارد، مجرم محسوب نمی شود چون مسئول رفتار خودش نیست.

مهاجری با بیان اینکه هرکس این اظهارات را می شنود آنرا لطیفه و جوک تلقی می کند. این رفتارها توسط مردم عادی جدی گرفته نمی شود. باید به برداشت مردم در مورد این افراد احترام گذاشت و مطابق فهم مردم با آنها برخورد کرد.

وی ادامه داد: با توجه به اطلاعاتی که نسبت به این افراد دارم اگر آنها به پزشکی قانونی مراجعه کنند فاقد تعادل روانی تشخیص داده می شوند. پس ما هم با این اظهارات باید به عنوان جوک برخورد ‌کنیم.

سعید قاسمی در فیلمی که از او در کربلا منتشر شده، خطاب به حسن روحانی می‌گوید: «شما باید جواب‌گو باشید سر وقتش. جهانگیری گفت: منشی بدون اذن ایشان نمی‌توانم بردارم. مردک تو که نمی‌توانی غلط کردی رفتی آنجا. باید جواب خدا را بدهید سر فرصت محاکمه‌تان می‌کنیم. دستمان هم نرسد «ان ربک لب الاستخر» آیه جدیدی داریم. کنار استخر کوشک، خدای ما همان خدایی است که لب استخر خفت‌گیری می‌کند. از لب مرز تا خود اینجا همه دعاگویت هستند این دعا‌هایی که کردند من بعید می‌دانم مولا مولایی باشد که تا عید دوام بیاوری. این دعا‌هایی که مردم کردند کارت با کرام‌الکاتبین است چی بشود تا عید دوام بیاوری…».

برای ارسال نظر وارد سایت شوید
  1. پربیننده ترین