درپی درگذشت شماری از هموطنان در کرمان حین خاکسپاری تسلیتِ رئیس جمهور و دستور رسیدگیِ فوری مطلب ویژه

نوشته شده توسط  دی 17, 1398

رئیس جمهور در پیامی با تسلیت درگذشت شماری از هموطنان در مراسم خاکسپاری سپهبد شهید سلیمانی در کرمان دستور داد سریعاً به وضع مصدومان و خانواده‌های بازماندگان رسیدگی شود.

رشت خبر، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی در پیامی با تسلیت درگذشت تعدادی از هموطنان در مراسم خاکسپاری سپهبد شهید قاسم سلیمانی در کرمان به معاون اول رئیس جمهور و وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دستور داد، تا سریعاً به وضعیت مصدومان و خانواده‌های بازماندگان رسیدگی نمایند.

رئیس جمهور در این پیام همچنین هیئتی را مأمور رسیدگی به علل بروز این اتفاق کرد.

 >>   متن پیام رئیس جمهور به این شرح است: 

انا لله و انا الیه راجعون

حضور گسترده مردم بزرگ ایران در مراسم تشییع و تجلیل از سردار بزرگ اسلام و ایران سپهبد شهید قاسم سلیمانی، جلوه‌ای از قدرشناسی مردم ایران را به نمایش گذاشت. وجودی که در زمان حیات با دفاع از تمامیت ارضی کشور سنگ تمام گذاشت و پیکر مقدسش هم خروشی از جنوب تا شمال کشور ایجاد کرد.
با کمال تأسف در مراسم خاکسپاری ایشان به دلیل استقبال بی‌نظیر و متراکم مردمی تعدادی از هموطنان عزیز بر اثر ازدحام جمعیت جان خود را از دست داده‌اند.
از وزیر محترم بهداشت که هم‌اکنون در کرمان بسر می‌برند خواسته‌ام تا سریعاً به وضعیت مصدومان رسیدگی کنند.
معاون محترم اول نیز مأمور شده‌اند تا به وضعیت خانواده‌های بازماندگان رسیدگی نمایند و همچنین هیأتی را مأمور رسیدگی به دلایل بروز این اتفاق نمایند.
اینجانب با ابراز همدردی، این مصیبت را به خانواده‌های داغدار تسلیت عرض می‌کنم و از خداوند رحمان برای این جانباختگان که از شیفتگان و دلدادگان آن شهید والامقام بودند، رحمت الهی را خواستارم.

حسن روحانی
رئیس جمهوری اسلامی ایران

برای ارسال نظر وارد سایت شوید
  1. پربیننده ترین