رئیس مرکزآمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه: کارهای بزرگی انجام شده و اتفاقات خوبی افتاده است مطلب ویژه

نوشته شده توسط  اسفند 03, 1399

رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضاییه گفت: در دو دهه گذشته به خصوص یک دهه قبل کارهای بزرگی در راستای فناوری اطلاعات انجام شده و اتفاقاتی خوب افتاده است.

به نقل از قوه قضاییه، نشست شورای معاونین قضایی رئیس کل دادگستری استان تهران با حضور زارع پور رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضاییه و هیئت همراه برگزار شد.

محمدجواد حشمتی مهذب رئیس کل دادگستری تهران در این نشست اظهار کرد: با توجه به گستردگی تهران و وجود ۸۶ ناحیه داسرا، مجتمع و حوزه قضایی استفاده از تکنولوژی تاثیر بسزایی در دادرسی الکترونیک، محاکمه زندانیان و کاهش جمعیت کیفری دارد.

وی افزود: استان تهران در زمینه سخت افزار و تجهیزات تکنولوژی کمبود دارد و سیستم‌های مستهلک و قدیمی نیاز به ارتقا و تقویت دارند.

در این جلسه هر یک ازمعاونین به برخی از مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری در زمینه فناوری اطلاعات در بخش‌های مختلف کاری پرداختند و نظرات و راهکارهایی ارائه دادند.

زارع پور رئیس مرکز آمار و فناوری قوه قضاییه نیز بیان کرد: در دو دهه گذشته به خصوص یک دهه قبل کارهای بزرگی در راستای فناوری اطلاعات انجام شده و اتفاقاتی خوب افتاده است و در چند محور اصلی طرحی نوشته‌ایم که بتوانیم به شکل تخصصی احصاء کنیم.

برای ارسال نظر وارد سایت شوید
  1. پربیننده ترین