فرمانده ناجا: هیچ گونه ترددی در مرز ایران و عراق نداریم مطلب ویژه

نوشته شده توسط  مهر 16, 1399

فرمانده ناجا با قدردانی از توجه مردم به توصیه ها و عدم مراجعت به مرزهای ایران و عراق تاکید کرد: این مرزها بسته است و هیچ گونه ترددی در آنها نداریم.

 سردار حسین اشتری ضمن تسلیت فرا رسیدن ایام اربعین حسینی (ع) و با قدردانی از مردم در توجه به توصیه ها مبنی بر عدم حضور و مراجعت به مرزهای ایران و عراق اظهارکرد: مردم ما گوش به فرمان مقام معظم رهبری هستند و توصیه های ایشان را مورد اهتمام قرار داده اند. ان شاء الله در روز اربعین از دور به ساحت مقدس سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) عرض ادب خواهند کرد.

وی با بیان اینکه یکی از مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر این بود ک تحت هیچ شرایطی زائری به کشور عراق اعزام نشود، گفت: هیچ ترددی در مرزهای ایران و عراق نداریم.

فرمانده نیروی انتظامی افزود: مردم همکاری خوبی با فرزندان خود در نیروی انتظامی دارند و با توجه به بسته بودن مرزهای ایران و عراق، از مراجعت به مرزها خودداری کردند. معدود افرادی هم که به دلیل بی اطلاعی در مسیر حرکت به  سمت این مرزها بودند، به سمت مبدا بازگردانده شدند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، اشتری در پایان اظهارکرد: امیدواریم هر چه زودتر ویروس منحوس کرونا ریشه کن شود تا بار دیگرتوفیق خدمت به زوار آقا عبدالله الحسین (ع ) را داشته باشیم.

برای ارسال نظر وارد سایت شوید
  1. پربیننده ترین