از لعیا زنگنه تا فاطمه شیرزاد در شریفه

نوشته شده توسط  شهریور 07, 1397

شاید فیلمی که در این روزها توانست مهمان قلوب و دغدغه اذهان شود سریال پدر از شبکه دو بود که چون منافع ما در گرو هیچ کدام از خانواده ها نبود ، بسیار منصفانه و عاقلانه به همذات پنداری با شخصیتهای سریال پرداختیم . 

رشت خبر، چقدر خداوند عزت به خانواده حاج علی طهرانی داد و اهل فن درک میکند شعاع و نقطه پرگار این دایره عزت ، شریفه است ، اوست که با اینکه جنسش زن است زیر کوله بار هجمه های روانی و حیثیتی ستون ایستادن خانواده طهرانیست منظور خانواده طهرانی نیست ، بلکه جریان ارزشی و عزت مدار حاکم بر سناریو است ، در اوج زن بودن و لطافت مادرانه طوری در گوش دخترش مهتاب نواخت که بفهمد نباید سر پدر فریاد بزند اما هرگز برای سهم خود فریاد نزد، 
آن زمان که در شهرداری رشت ، شهردار پرمدعای پولدار نما در اساس نامه شورا حق امضا و حق جلسه را از ناظر و نماینده شورا در سازمانهای تابعه از شورانشینان گرفت ، سخنگوی شریفه مسلک حرفی از حقوق شخصی خود نزد، و آنلاین در آفلاین بسر میبرد و یا اصلا در سواحل بیگانه اتراق کرده بود البته در پایان توضیح خواهم داد منظور از اتراق در سواحل بیگانه و محلی چیست .

پس از آغاز فعالیت شورای چهارم رشت و حضور فاطمه شیرزاد به عنوان عضو ناظر شورا در آتش نشانی رشت صدای تحولات اساسی در این سازمان به گوش رسید. 
تلاشهای شبانه روزی شیرزاد به منظور افزایش اعتبار آتش نشانی، حساس کردن دیگر مدیران نسبت به جانفاشنیهای نیروهای سازمان، حمایت از لوایح خرید تجهیزات مدرن برای آتش نشانی از جمله اقداماتی بود که فاطمه شیرزاد طی مدت زمان حضورش به عنوان نماینده شورانشینان در این سازمان انجام داد.
سازمان آتش نشانی شهرداری رشت که در گذشته نه چندان دور برای خدمات رسانی به تمامی نقاط شهر باید از طریق چند ایستگاه محدود اقدام میکرد با پیگیریهای این بانوی خستگی ناپذیر به زودی پانزدهمین ایستگاه خود را افتتاح می کند.
نطق های آتشین در چارچوب قانون و اخلاق فاطمه شیرزاد در دفاع از پرداخت به موقع حقوق و مزایای پرسنل آتش نشانی شهرداری رشت در حافظه های بلند مدت و بیدار این شهر ثبت شده است.
خرید ماشین آلات مدرن برای آتش نشانی شهرداری رشت از کشوری همچون آلمان که در این صنعت از پیشرفته ترین ها است، از دیگر اقداماتی بوده که با پیگیریهای شیرزاد در این مدت به سرانجام رسید.
محبوبیت این عضو خستگی ناپذیر شورای شهر در بین پرسنل آتش نشانی ، نشان دهنده تلاشهای شبانه روزی وی در این حوزه و در راستای رفع مشکلات سازمان آتش نشانی و نیروهای آن بوده و امروزه به جرات می توان سازمان آتش نشانی را یکی از توسعه یافته ترین سازمان های شهرداری رشت اعلام کرد.
حال اگر عکسها و تصاویر منتشر شده باعث رنجش برخی شده باید عرض کنم که از درک اصل مطلب عاجز هستند و متوجه نمی شوند شخصیت های رسانه ای ذاتا” رسانه ای مدیریت سیاسی و فنی میکنند این دال بر خودنمائی نیست ، این ذات آدم های اهل اجرا و رسانه ای است . دوستانی که اینقدر دقیق هستند،
آیا از خود سوال کرده اند چه کسانی در استارت زیر ساختهای سازمان آتش نشانی نقش کلیدی داشته اند؟ 
? دنیای مادرانه دنیای بزرگی و بخشش است ، شاید امروز سازمان آتش نشانی را میتوان جوری دریافت که سرپا ایستاده و شریفه داستان شرافتمندانه به دنبال ساخت زیربناهای جائیست که در اوج غفلت و ناباوری همگان ، مافیای خرید و فروش قبر بصورت پیمانکاری و خوردن درصد در برخی آرامگاه ها در حال معامله هستند و غصه ما اینجاست که عده ای دنیا و آخرت خودشان و ما را میخرند و می فروشند حتی خانه قبر را اما عده ای اجنبی، ساحل نشین آفلاین، ادعای روشنی و آنلاینی دارند تا قشر آتش نشان را به این باور برسانند که بانوی وفادار آنها را ترد کرده و این نقشه کسانی بود که وقتی خواستند عزت خانواده حاج علی طهرانی را مورد هجمه قرار دهند از عده منافق بد عهد در جهت وارد کرد شیرخشک تاریخ مصرف گذشته در موسسه خیریه شریفه داستان وارد کردند ، غافل از اینکه خدا در اندیشه ماست . بدانید جنگ نامتقارنی که بر علیه یک بانو شروع کرده اید اوج غافل گیری را برای خودتان خواهد داشت چون آتش نشانانی دریادل در شهر باران های نقره ای هستند که نام و مهر بانوی طلایه دار ادب و معرفت را حفظ خواهند کرد و نکته آخر اینکه .نام رسمی و بین‌المللی دریای شمال ایران در همه زبان‌هاکاسپین و معادل‌های آن است. اما در کنار نام بین‌المللی نام خزر هم در کشورهای ساحلی و زبان‌های محلی استفاده می‌شود. نمیدانم چرا حس کردم باید بنویسم ما بین المللی فکر میکنیم نه محلی و کوچک ، لذا همواره به امید حق کاسپین آنلاین ادامه خواهیم داد تا صدای شهر بزرگ رشت برای دنیا باشیم .

برای ارسال نظر وارد سایت شوید
  1. پربیننده ترین