به گزارش رشت خبر، با نزدیک‌ شدن به زمان شروع جام جهانی و سفر به روسیه، رقابت بازیکنان برای جلب نظر کی‌روش و حضور در ترکیب تیم ملی بیشتر شده است و بازیکنان با انگیزه بالاتری در ترکیب تیمشان حاضر می‌شوند.

یکی از بحث‌های چند وقت اخیر در فوتبال، چارچوب دروازه تیم ملی در جام جهانی است که مدعیان زیادی دارد و در کنار علیرضا بیرانوند که در حال حاضر گلر شماره یک تیم ملی است، چند دروازه‌بان دیگر از جمله حسین حسینی با درخشش خیره کننده خود در ترکیب استقلال جایگاه بیرانوند را مورد تهدید قرار داده است.

به نظر می‌رسد بیرانوند که جایگاه مطمئنی در تیم ملی و پرسپولیس داشت و ساختار دفاعی مطمئن این دو تیم کار او را آسان کرده بود، مدتی دچار کاهش انگیزه شده بود و این موضوع در عملکردش در بازی‌ها و تمرینات نمایان بود.

با این وجود درخشش حسینی باعث شده انگیزه بیرانوند برای درخشش در ترکیب پرسپولیس و تیم ملی زیاد شود و این نکته به وضوح در تمرینات این روزهای سرخپوشان قابل مشاهده است.

بیرانوند در تمرین روز گذشته تیمش بارها واکنش‌های خوبی مقابل ضربات هم تیمی‌هایش داشت تا به این شکل آمادگی خودش را به رخ رقبا بکشد و به آنها نشان دهد قصد تحویل دادن پیراهن شماره یک تیم ملی را ندارد.

photo_۲۰۱۸-۰۳-۰۹_۱۸-۳۹-۱۲