دلنوشته حامد عبدالهی بعنوان شهردار رشت با “تو” و برای “تو” رشت را خواهیم ساخت

نوشته شده توسط  آبان 15, 1397

دلنوشته حامد عبدالهی پس از انتخاب وی بعنوان شهردار رشت

رشت خبر ، متن دلنوشته به شرح زیر است:

بسم رب الشهدا و الصدیقین

با “تو” و برای “تو” رشت را خواهیم ساخت

“تو” به وسعت یک شهر…

خدا را شاکرم برای زیستن در شهری که حضور در آن و انتصاب به آن برای هر کس افتخار است

خدا را شاکرم برای زندگی در قطعه ای از بهشت آن با رشتوندانی که قلوب آنها مملواز مهر است و درک و شعورشان به وسعت سپهر و فراخ خزر…

خدا را شاکرم که هنوز به ما فرصتی برای زندگی در قالب  انسانیت و تلاش برای تعالی داده است و این گرانبهاترین نعمت او برای آدمی است.

از کودکی آموختم که فرصت برای زندگی محدود است و باید در این فرصت موجود با عمل مناسب توشه راهی مطمئن برای سفر نهایی برگزینم.

امروز با عنایت خداوند و اعتماد همشهریان خود سنگینی باری مضاعف را بر دوش کشیدم و تنها راهبرد رهایی از این وزن را خدمت خدمت و خدمت به شهر و شهروندان فهیم آن می دانم.

رشت را باید زندگی کرد

رشت را باید دوباره نوشت

رشت را باید دوباره ساخت

با خود عهد کردم با تو و برای تو رشتی به بزرگی نام رشت بسازیم که در آن رنگ محبت سبز تر از همیشه و آسمان نیلگون تر از همیشه و خورشید گرم تر از همیشه هویدا باشد…

با خود عهد کردم رشت را در کنار هم به تاریخ سربلند آن برسانیم و این مهد فرهنگ ایران زمین را به مهد رفاه و آسایش گیل زنان و گیل مردان بدل کنیم چرا که هیچ کس همچون ما لایق بهترین ها نیست…

دست هر آنکس که دل در گرو آبادانی رشت عزیز را دارد به گرمی می فشارم و از همه شهروندان خواستار یاری در این مسیر هستم.

آمده ام که فارغ از همه حواشی تنها در راه تعالی شهر و شهروندان گام بردارم و در این راه با معبود و روح شهیدان پیمان بسته ام که در برابر همه مشقت ها تا رسیدن به هدف نهایی شانه خالی نکنم.

در انتها از همه همکاران خود در شورای اسلامی شهر رشت، چه دوستانی که در این مسیر پرتلاطم من را همراهی و حمایت کردند و چه همکارانی که به هر دلیل و مصلحت حضور حقیر را در این سمت در شرایط کنونی به صلاح نداستند تقدیر و تشکر کرده و دست یاری به سوی همه اعضای محترم شورای شهر دراز میکنم تا در مسیر توسعه شهر با استفاده از همت و تجربیات گرانقدر خود مرا یاری داده و حمایت کنند.

رشت را با تو و برای تو میسازیم…

حامد عبدالهی فرزند شهید

برای ارسال نظر وارد سایت شوید
  1. پربیننده ترین