دختر لاکچری اینستا، به مدد شهدا با حجاب شد

نوشته شده توسط  فروردين 14, 1397

هانیه، یکی از دانشجویان شیراز با بیان اینکه چندین بار با خانواده ام به یادمان شهدا آمده بودم، اظهار کرد: تحول اصلی من از تابستان 96 رقم خورد.

 

رشت خبر، وی با بیان اینکه چالش عشق به رهبری در اینستا راه افتاده بود و من در این چالش شرکت کردم، افزود: با توجه به اینکه حضرت آقا را خیلی دوست داشتم اما وضعیت حجابم خیلی نامناسب بود، به همین دلیل اکثر پیج های پرطدفدار اینستا عکس بی حجاب مرا که در چالش شرکت کرده بودم در پیج هایشان به عنوان دختر لاکچری عاشق رهبر گذاشته بودند.

 

این دانشجوی شیرازی گفت: کلیپ های حاج قاسم سلیمانی و حضرت آقا که در مورد ججاب صحبت کرده بودند بر روی من تاثیر گذاشته بود اما باز روند خودم را ادامه می دادم.

 

هانیه با بیان اینکه شهادت شهید حججی و سخنان همسر ایشان که گفت؛ محسن سرش رفت تا چادر از سر دختران عقب نرود خیلی رویم اثر گذاشت، تصریح کرد:  تلنگر پشت تلنگر به من می‌خورد اما از ترس اینکه دوستانم را از دست دهم چادر بر سر نمی کردم.

 

وی با بیان اینکه از ماه محرم چادر بر سر کردم اما باز هم کاملا پایبند به سر کردن چادر نبودم، خاطرنشان کرد: تا اینکه بحث اربعین شد و مشکل پشت مشکل پیش می آمد تا نتوانم به این سفر بروم.

 

این دانشجوی شیرازی با بیان اینکه با خدا و امام حسین(علیه السلام) عهد بسته بودم که اگر اربعین به کربلا رفتم برای همیشه چادر به سر کنم، اظهار کرد: اما وقتی برای رفتن به کربلا با مشکل روبه رو شدم، 30 محرم با خدا عهد بستم که از هم اکنون چادر به سر می کنم تا اربعین قسمتم شود که زائر کربلا شوم.

 

هانیه افزود: یک هفته به اربعین مانده بود که به صورت خیلی اتفاقی در حال گشت زدن در پیج اینستا بودم که به کاروان دانشجویی قم برخورد کردم و طی تماسی آنها پذیرفتند که با آنها به کربلا عازم شوم.

 

وی با بیان اینکه 70درصد تاثیر حجابم از شهداست، گفت: راهیان نور شاید صد در صد تاثیر نگذارد اما وقتی فرد با خود خلوت می کند قطعا تلنگری می‌خورد که آن تلنگر همه چیز را حل می‌کند.

شبستان

برای ارسال نظر وارد سایت شوید
  1. پربیننده ترین